Ahealthcare.gr | Καλέστε μας για Προιοντα ΕΟΠΥΥ, Αμαξιδια, Νοσοκομειακο Κρεβατι, CPAP

Fisher & Paykel

Fisher & Paykel Greece

Fisher & Paykel

Η Fisher & Paykel είναι κορυφαίος σχεδιαστής, κατασκευαστής και έμπορος προϊόντων και συστημάτων για χρήση στην οξεία και χρόνια αναπνευστική φροντίδα, τη χειρουργική επέμβαση και τη θεραπεία της αποφρακτικής άπνοιας ύπνου. Με γνώμονα την ισχυρή αίσθηση του σκοπού, εργαζόμαστε για να βελτιώσουμε τη φροντίδα και τα αποτελέσματα των ασθενών μέσω εμπνευσμένων και κορυφαίων παγκοσμίως λύσεων υγειονομικής περίθαλψης. Οι ανάγκες των πελατών μας και των ασθενών τους καθοδηγούν ό,τι κάνουμε. Ονομάζουμε αυτή τη δέσμευση Care by Design.

Κατηγορίες από Fisher & Paykel
Αναλώσιμα CPAP από Fisher & Paykel | βρέθηκαν 16 προϊόν(τα)
1 εως 3 ημέρες
400BRE161
17,36
1 εως 3 ημέρες
400BRE111
52,00
1 εως 3 ημέρες
400HC579
50,30
1 εως 3 ημέρες
400HC112
51,00
1 εως 3 ημέρες
900HC439
21,00
1 εως 3 ημέρες
400HC558
40,00
1 εως 3 ημέρες
400HC228
45,90
1 εως 3 ημέρες
400HC125
64,00
1 εως 3 ημέρες
400HC116
27,00
1 εως 3 ημέρες
400ESN211
400ESN212
29,60
1 εως 3 ημέρες
400HC226
302.400HC226
40,00
1 εως 3 ημέρες
900ICON503
8,60
1 εως 3 ημέρες
400HC501
17,00
1 εως 3 ημέρες
400VIT112
400VIT111
47,00
1 εως 3 ημέρες
400EVO111
400EVO112
27,00
1 εως 3 ημέρες
900SPS111
9,90
Μάσκες CPAP από Fisher & Paykel | βρέθηκαν 9 προϊόν(τα)
1 εως 3 ημέρες
BRE1SMU
98,00
1 εως 3 ημέρες
HC431U
137,00
1 εως 3 ημέρες
400446U
70,00
1 εως 3 ημέρες
ESN2SU
54,90
1 εως 3 ημέρες
400449
37,99
1 εως 3 ημέρες
400421
110,00
1 εως 3 ημέρες
HC482U
85,00
1 εως 3 ημέρες
400475
400476
92,00
1 εως 3 ημέρες
EVO1MU
EVF1LA
133,00
Ανταλλακτικά CPAP από Fisher & Paykel | βρέθηκαν 18 προϊόν(τα)
1 εως 3 ημέρες
900SPS100
118,00
1 εως 3 ημέρες
MR810
302.MR810
970,00
1 εως 3 ημέρες
HC325S
302.HC325S
32,00
1 εως 3 ημέρες
MR290
302.MR290
36,00
1 εως 3 ημέρες
400VIT121
52,00
1 εως 3 ημέρες
400VIT122
52,00
1 εως 3 ημέρες
400EVO121
39,00
1 εως 3 ημέρες
400EVF151
27,00
1 εως 3 ημέρες
400BRE120
57,00
1 εως 3 ημέρες
400HC583
81,00
1 εως 3 ημέρες
400HC302
84,00
1 εως 3 ημέρες
400HC583
900HC429
58,00
1 εως 3 ημέρες
400ESN221
52,00
1 εως 3 ημέρες
400HC310
57,70
1 εως 3 ημέρες
400ESN222
52,00
1 εως 3 ημέρες
400HC568
48,60
1 εως 3 ημέρες
400HC210
61,00
1 εως 3 ημέρες
400HC570
26,00
Φορητοί Συμπυκνωτές Οξυγόνου από Fisher & Paykel | βρέθηκαν 1 προϊόν(τα)
4 έως 7 ημέρες
PT100EW
302.PT100EW
4.390,00
Βοηθός
Μιλήστε μαζί μας